LIETUVOS BIBLIOTEKININKŲ DRAUGIJOS TELŠIŲ SKYRIAUS NARIŲ SUSIRINKIMAS

Balandžio 14 d. vyko Lietuvos bibliotekininkų draugijos Telšių skyriaus narių susirinkimas: apžvelgta veikla, priminti Bibliotekininkų draugijos tikslai, numatomi uždaviniai.

Nutarta tarybos veiklą atnaujinti ir plėtoti, linkėta sėkmės naujajai Bibliotekininkų draugijos Telšių skyriaus tarybai: pirmininkei Vidai Urnikienei, pavaduotojai Monikai Lukoševičienei, sekretorei Loretai Gedeikienei, iždininkei Janinai Milašienei ir kitiems nariams: Vitalijai Dzieverš, Erikai Žiulpienei, Gediminui Petruliui, Ligitai Navickienei, Jolitai Maščinskienei, Jolantai Kaubrienei, Vilijai Jocienei. Padėkota buvusios draugijos tarybos pirmininkei Janinai Norvaišienei ir iždininkei Jurgitai Dubinskienei.

Draugijos tarybos nariai Vida Urnikienė, Gediminas Petrulis, Janina Milašienė deleguoti į Lietuvos bibliotekininkų draugijos suvažiavimą, vyksiantį balandžio 25 d. Vilniuje.

#Lietuvosbibliotekininkųdraugija

#NacionalinėLietuvosBibliotekųSavaitė