DOVANA BIBLIOTEKAI – STASIO KASPARAVIČIAUS KNYGOS

„Mano dvi didžiosios meilės — aviacija ir Žemaitija. Išleisti knygą apie aviaciją svajojau seniai. Ir rinkau, ir kaupiau medžiagą, bet taip atsitiko, kad pirmiau išleidau knygą apie Žemaitiją. Net 52 metus Žemaitijos žeme džiaugiausi ir stebėjau ją pro debesies kraštą. Skraidžiau ir su ne mažesniu džiaugsmu keliavau po Žemaitiją...“ Taip pasakojo telšiškis kraštotyrininkas, buvęs lakūnas-instruktorius, bibliotekos bičiulis Stasys Kasparavičius, Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos direktorei Jolantai Kaubrienei įteikdamas net 18 antrosios savo knygos „ŽEMAITĒ ĪR“ egzempliorių. Šios knygos pasieks visus mūsų bibliotekos filialus.

Leidinį autorius skiria S. Dariaus ir S. Girėno „Lituanicos“ skrydžio 90-mečiui paminėti!

Dėkojame ir kviečiame skaitytojus į biblioteką.

Knygą galima nusipirkti Žemaitijos turizmo informacijos centre.