NETRADICINĖ PAMOKA APIE ĮDOMIAS KNYGAS

Gegužės 30 d. bibliotekoje vyko netradicinė lietuvių kalbos pamoka — aptartas 2002 metų knygų paaugliams trejetukas.

Į susitikimą Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyriuje atvyko Telšių „Kranto“ progimnazijos 7 a, b  ir 8 a klasių mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja Gražina Jankauskaite. Septintokė Ugnė pristatė Justino Žilinsko ir Ūlos Šveikauskaitės knygą „Bėgliai. Jūrų keliais į Ameriką“. Aštuntokės Aida, Ugnė ir Jorė papasakojo apie Viktoro Jasaičio knygą „Priklausomas be galimybės mesti“, Gerda ir Ūla – apie Ilonos Ežerinytės „Dabar Marselis“.

Vėliau visi dalyvavo „Kahoot“ viktorinoje apie šias knygas. Jaunuoliai padiskutavo, išsakė savo nuomonę, kuri knyga labiausiai suintrigavo ir kurią norėtų pradėti skaityti. Vėliau mokiniams buvo paruošti lapeliai su klausimais apie skaitymą ir knygas.

Visi stengėsi, aktyviai dalyvavo pamokoje. Bibliotekininkė Kristina Vaičiekauskienė padėkojo už pasiruošimą pamokai, pakvietė dažniau ateiti į biblioteką pasirinkti knygų ir jas skaityti. Dėkojame mokytojai Gražinai už aktyvų dalyvavimą renginiuose, jaunuolių skatinimą skaityti.