UŽIMTUMO TARNYBOS LANKYTOJAI BAIGĖ KOMPIUTERINIO RAŠTINGUMO KURSUS

Liepos 13 d. bibliotekos Inovacijų ir mokymo centre Telšių užimtumo tarnybos lankytojams, kurie dalyvavo kompiuterinio raštingumo kursuose pradedantiesiems, įteikti pažymėjimai. Per balandžio–liepos mėnesius buvo surengta 12 mokymų.

Kursų lankytojai susipažino su skaitmeniniais įrenginiais, spausdinimo klaviatūra galimybėmis. Išbandė rašymo programą, pagal rašymo taisykles rinko dokumentą. Kūrė asmeninį elektroninį paštą, sužinojo, kaip išsiųsti laišką, prikabinti prie jo nuotrauką, persiųsti laišką kitiems. Atliko informacijos paiešką internete. Praktiškai išbandė programas, kuriomis galima kurti originalų gyvenimo aprašymą.

Biblioteka linki sėkmės panaudojant per kursus išgirstas žinias savo kasdieniame gyvenime.