MANO ĮSIMINTINIAUSIA KNYGA. MEILUTĖ ŠIAUČIŪNIENĖ

MEILUTĖ ŠIAUČIŪNIENĖ, visuomenininkė, buvusi ilgametė Telšių rajono savivaldybės Socialinės paramos ir rūpybos skyriaus darbuotoja. Vyskupas Antanas Vaičius „PAŠAUKIMO KELIU“.

Visiems siūlau perskaityti šią knygą – vyskupo Antano Vaičiaus prisiminimus. Iškilus dvasininkas, ilgametis Telšių vyskupijos ganytojas, Gedimino III laipsnio ordininkas, Telšių ir Skuodo garbės pilietis, Klaipėdos universiteto garbės daktaras vyskupas Antanas Vaičius (1926–2008) pasakoja apie savo gyvenimą, nuveiktus darbus ir sutiktus žmones. Tuomečių laikų panoramą atspindinčią knygą, parengtą pagal jo paties 2005-aisiais pradėtus rašyti prisiminimus, papildo archyvinės nuotraukos ir monsinjoro Alfonso Svarinsko straipsnis „Mylėjęs žmones ir jų mylėtas“.

Leidinys turėtų sudominti tuos, kuriems rūpi Katalikų Bažnyčios Lietuvoje ir mūsų šalies istorija.