LAIMĖKITE ASMENINĘ BIBLIOTEKĄ!

KVIEČIAME DALYVAUTI KNYGOS PRISTATYMO KONKURSE:
skaityti knygas, sugalvoti, kaip jas pristatyti, nufilmuoti ir vaizdo įrašą atsiųsti el. p. Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.
Kas laukia konkurso nugalėtojų šiais metais?
Net trys laimėtojai bus apdovanoti pagrindiniu Knygos pristatymo konkurso prizu – asmenine biblioteka!
Pusę metų kas mėnesį nugalėtojai paštu gaus staigmenas – asmeniškai surinktas dovanas, atitinkančias jų pomėgius ir norus!
Tai bus knygos, knygų aksesuarai, užrašinės ir mielos staigmenėlės, kurios džiugins nugalėtojus kiekvieną mėnesį. Ir taip PUSĘ METŲ!
O dabar kviečiame skaityti knygas, sugalvoti kaip ją pristatyti, nufilmuoti ir vaizdo įrašą atsiųsti el. p. Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.
P. S. nepamiršk užpildyti ir laiške prisegti dalyvio anketos https://savb.lt/.../2023/09/KPK-2023-dalyvio-anketa.pdf
*Dovanų turinys bus kitoks nei nurodytas nuotraukoje.
Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.