MANO ĮSIMINTINIAUSIA KNYGA. VILIJA JOCIENĖ

VILIJA JOCIENĖ, Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos Kaunatavos filialo bibliotekininkė

SERGEJUS KOZLOVAS „EŽIUKAS RŪKE“

Sergejaus Kozlovo knyga „Ežiukas rūke“ parašyta vaikams suprantama kalba, bet subalansuota suaugusiems. Galima ją skaityti kaip pasaką, bet jei jau turi patirties, suprasi, kad čia užkoduotos mintys apie meilę, ištikimybę, draugystę, apie laimę turėti tikrą draugą ir kaip svarbu tą draugą priimti tokį, koks jis yra.

Knyga ir apie visus metų laikus. Nėra blogo laiko, visas laikas yra mūsų gyvenimas – kiekvieną dieną galima daryti kažką gero... Nušveisti žvaigždutę, kad spindėtų, pagauti rudenį ar pasėdėti prie draugo lovos, kol pasveiks... „Jeigu tavęs nėra, tai ir manęs nėra. Supratai?“ Ar galėtume mes pasakyti stipriau?