BIBLIOTEKOS EDUKACIJOS ŠIAULIŲ KNYGŲ MUGĖJE

Lapkričio 18 d. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje baigėsi viena didžiausių kultūros švenčių mieste – Šiaulių knygų mugė!

Šiemet lankytojus ji pasitiko gerokai gausesne programa nei įprastai – knygų ir kultūros maratonas tęsėsi visą mėnesį (nuo spalio 23 d.). Mugės svečiams – literatūros naujovės ir susitikimai su populiariausiais knygų autoriais, diskusijos su literatūros, istorijos žinovais, kultūrinės edukacijos moksleiviams ir visai šeimai, naujausios leidyklų knygos, muzika ir dar daug kitų pramogų.

Knygų mugėje šiandien dalyvavo ir mūsų bibliotekos darbuotojos, vaikus sudominusios dviem edukaciniais užsiėmimais:

„Knygos skirtuko gimimas“ – Inovacijų ir mokymo centro edukatorė Aušra Sirutienė;

„Smėlio kopos“ – Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyriaus vedėja Monika Lukoševičienė.

Užsiėmimuose apsilankė gausus būrys jaunųjų bibliotekos skaitytojų!

#siauliuknygumuge2023 #siauliuknygumuge #visinskiobiblioteka