KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE PILIETINĖS INICIATYVOS „PERGALĖS ŠVIESA“

Kartu minėkime Laisvės gynėjų dieną pilietine iniciatyva „Pergalės šviesa“

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti kviečia Lietuvos švietimo įstaigas, valstybės institucijas, organizacijas bei visus Lietuvos žmones paminėti prieš trisdešimt trejus metus pasiektą pilietinę pergalę prieš agresorių ir prisijungti prie pilietinės iniciatyvos „Pergalės šviesa“.

Kviečiame visus kartu, visoje Lietuvoje, 2024 metų sausio 12 d. 8.00 valandą dešimčiai minučių languose uždegti vienybės, atminimo ir pergalės žvakutes.

Pilietine iniciatyva „Pergalės šviesa“ prisiminkime 1991 metų sausį, kai vienybės ir laisvės siekio vedini Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę. Tauta atsilaikė prieš sovietinių okupantų ir vietinių kolaborantų agresiją bei bandymą karine jėga įvykdyti perversmą ir apgynė atkurtos valstybės Nepriklausomybę.

Daugiau informacijos: https://telsiai.lt/.../kartu-minekime-laisves-gyneju...

#Telsiai #Telsiu_savivaldybe #PergalėsŠviesa