NATALIJOS DIDENKO KARPINIŲ PARODA „GYVENIMO SILUETAI“

Nuo sausio 10 d. bibliotekos III aukšte eksponuojama NATALIJOS DIDENKO (Ukraina) karpinių paroda „GYVENIMO SILUETAI“.
Natalija kilusi iš Kyjivo. Ukrainos nacionaliniame technikos universitete ji baigė poligrafijos dailininkės-grafikės studijas. Ten susidomėjo ir vytinankos technika (siluetų išpjaustymo peiliu arba iškarpymo žirklėmis iš balto arba spalvoto popieriaus technika).

Natalija pasakojo: „Šiuo metu dėl karo Ukrainoje gyvenu Lietuvoje, Palangoje. Mane priglaudė lietuvių šeima – neįtikėtino gerumo žmonės. Jų ir daugelio kitų lietuvių, kurie man padeda, dėka aš galiu tęsti menininkės veiklą. Kurdama naudoju vytinanką. Juodai baltos istorijos apie meilę, šokį ir džiaugsmą – pagrindinės mano buvimo žemėje prasmės. Lietuvos žemėje tikiuosi sutikti tuos, kurie supras ir įvertins mano darbus...“
Kviečiame į biblioteką. Paroda bus eksponuojama iki kovo 1 d.