LIETUVOS BANKO DOVANA BIBLIOTEKAI – ŽAIDIMAS „SUKČIŲ VORATINKLIS“

Dėkojame LIETUVOS BANKUI, kuris jungėsi prie iniciatyvos „Bibliotekų knygų Kalėdos“ ir šalies bibliotekoms padovanojo strateginių stalo žaidimų „SUKČIŲ VORATINKLIS. Išmok apsaugoti savo pinigus ir banko duomenis“.

Tai smagus būdas mokytis atpažinti sukčius, pramogaujant kartu su šeima, draugais ar kolegomis. „Sukčių voratinklį“ gali žaisti nuo dviejų iki šešių žmonių, nuo 12 metų iki bet kurio amžiaus. Žaidžiančiųjų tikslas – įsijausti į sukčių gaudytojų vaidmenį ir išnaikinti Lietuvą apraizgiusį sukčių voratinklį. Kartu su žaidimu pateikiama ir edukacinė informacija bei patarimai, kaip neužkibti ant sukčių kabliuko, kokie būna sukčiavimo tipai, ką daryti, jei vis dėlto pakliuvote sukčiams į rankas.

Susidomėjote? Kviečiame į biblioteką!