PAMINĖTA PASAULINĖ ŽEMĖS DIENA

Kovo 19-ąją paminėti Pasaulinės žemės dienos į biblioteką atvyko Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyriaus 4 s klasės mokiniai su mokytoja Zita Jonkuviene.

Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyrius moksleivius pakvietė į renginį „Žeme, aš esu tavo vaikas“. Tikslas – paskatinti saugoti tai, kas visiems mums svarbiausia: švarų orą, vandenį, dirvožemį, gyvąją gamtą. Maži kiekvieno iš mūsų darbai gali padėti tausoti nuolat senkančius žemės išteklius.

Bibliotekininkės moksleiviams pasakojo apie aktualias aplinkos apsaugos problemas: vandens, oro, medžių, pievų išsaugojimą.

Moksleiviai dalyvavo viktorinoje – pasitikrino žinias apie žemę ir jos svarbą mūsų gyvenime.

Mūsų svečiai net galėjo prisiliesti prie žemės – pasodino gėlių sėklų.

Renginį vaikai baigė palinkėjimais žemei: iš spalvoto popieriaus iškirpo rankeles, ant kurių surašė linkėjimus ir klijavo ant gaublio.

Bibliotekininkės svečiams palinkėjo į širdis įsileisti pavasarį, saugoti ir mylėti Žemę.