Į Pradžią » ... » iki 2010 » 2009 02 02 Metų knygos rinkimai Varniuose

2009 02 02 Metų knygos rinkimai Varniuose

2008 m. gruodžio- 2009 m. sausio mėnesiais Varnių miesto bibliotekoje vyko Metų knygos rinkimai mažųjų skaitytojų tarpe.

Varnių miesto bibliotekoje pagal vaikų suneštus piešinius, ikimokyklinio l/d auklėtinių nuomonę išaiškėjo, kad nugalėtoja tapo U. Uliūnės, S. Ach ,,MIEGANČIOS BORUŽĖS‘‘ .

Įdomu, ar ta pati knyga – nugalėtoja  bus ir Metų knyga?

rinkimai    dalyviai  trys     mazieji rinkimai

Vaikai rinko knygą

Varnių miestas nuo seno garsėjo kaip kultūros centras, o biblioteka senomis darbo tradicijomis su skaitytojais. Čia dažnai vyksta įvairios piešinių parodos, rengiamos popietės, susitikimai su rašytojais, savo krašto poetais bei literatais.

2008 – tieji metai buvo paskelbti ,,Skaitymo metais‘‘, tad Varnių miesto bibliotekoje surengta akcija ,,  Į biblioteką  su mama, tėčiu ir visa šeima‘‘.

Bibliotekos darbuotojos taip pat dalyvavo paskeltoje LRT, Kultūros ministerijos ir Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos parengtoje Metų knygos rinkimų akcijoje.

Renkant 2008 metų knygą, Varnių miesto filialas rašydamas projektą pasirinko knygą vaikams.  Ta proga gruodžio – sausio mėnesiais bibliotekos darbuotojų iniciatyva vyko susitikimai su Varnių M. Valančiaus gimnazijos pradinių klasių mokiniais, l/d ,,Raudonkepuraitė‘‘ auklėtiniais ir jų pedagogais. Susitikimų metu pristatyti ,, Metų knygos rinkimų‘‘ vaikams penketukai. Vaikai buvo raginami domėtis knyga, bei pakviesti aktyviai dalyvauti rengiamoje akcijoje, renkant knygą

jiems priimtinu būdu, tai – savo piešiniais, internetu....

Dauguma vaikų balsavimą pasirinko piešiniais. Į Vilnių išsiuntėme M. Valančiaus gimnazijos 4a klasės mokinių( mokytoja K. Jokubauskienė), Rolandos Jastrumskytės 3kl. (mokytoja  V. Junkurienė),  Ugnės Naglytės 4b kl. (mokytoja E. Aleknienė) piešinius.

Varnių miesto bibliotekoje, pagal vaikų suneštus piešinius, ikimokyklinio l/d auklėtinių nuomonę išaiškėjo, kad nugalėtoja tapo U. Uliūnės, S. Ach ,,MIEGANČIOS BORUŽĖS‘‘ .

Įdomu, ar ta pati knyga – nugalėtoja  bus ir Metų knyga?

Vida Krenciuvienė