Į Pradžią » ... » 2015 » Kaunatavaos bibliotekoje vyko Pauliaus Širvio 95 gimimo metinių paminėjimas.

Kaunatavaos bibliotekoje vyko Pauliaus Širvio 95 gimimo metinių paminėjimas.

Visus susirinkusius į renginį pasitiko video siužetu, kuriame užfiksuota kaip savo poeziją skaito pats autorius. Unikalūs kadrai leido prisiliesti prie P. Širvio paprastų ir unikalių eilėraščių, jo supratimo apie gyvenimą, pasaulėžiūros, laikotarpio kuriame jis gyveno.

Renginį pradėjo Kaunatavos pagr. m-los moksleiviai Žygimantas, Dovydas, Ramantas ir Dominykas (mok. D. Brazauskienė). Jie skaitė eilėraščius, kurie labiausiai įstrigo į širdis. Renginį tęsė ir Pauliaus Širvio eiles skaitė Regina Barsteigienė iš Luokės. Susitikim vainikavo Sigitos Dacienės daina poeto žodžiais, kuri sujaudino visus iki širdies gelmių.