2021-11-19 VIRTUALŪS SUSITIKIMAI BIBLIOTEKOSE

01 Zemaitija

Virtualūs susitikimai bibliotekose, turiningai praleistas laikas.

Šiandien startavo virtualių paskaitų ciklas, kurį turi galimybę išklausyti Telšių rajono gyventojai rajono bibliotekose. Dalyviai lapkričio 17 d. 14 val. Telšių rajono 29 bibliotekose virtualiai prisijungę išklausė lektoriaus Vaclovo Vaičekausko analizuojamas temas: Telšių miesto raida nuo Magdeburgo teisių gavimo iki Žemaitijos sostinės susiformavimo ir Žemaitijos XIX a. I-oje pusėje, svarbios datos Telšiams.

Sekančios paskaitos 14 val. bibliotekose vyks : lapkričio 17, 18, 19, 23, 24, 25, 29 d. ir gruodžio 3, 7 dienomis. Rytoj, lapkričio 18 d.14 val., tema: „XIX a. pradžios literatūrinis-kultūrinis sąjūdis Žemaitijoje“.

Įgyvendinama neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programa "ŽEMAITIJA IR TELŠIAI NUO XIX A. IKI XX A. VIDURIO". Programą finansuoja Telšių rajono savivaldybė.

Direktoriaus pavaduotoja Vida Urnikienė

01 Zemaitija 02 Zemaitija