Į Pradžią » ... » 2011 » 2011 11 22 Varnių miesto filiale veikia paroda ,, Rudens žiedai'

2011 11 22 Varnių miesto filiale veikia paroda ,, Rudens žiedai'

Būrelis mokykloje veikia jau daug metų. Kiekvienais metais stengiamės sugalvoti ką nors naujo, gražaus ir įdomaus. Dažniausiai taikome į "madą".
Kai naujiena buvo dekupažas, užsiėmėm juo. Paskui vėrėme papuošalus iš karoliukų.
Šiemet radome įdomių idėjų internete.
Darome papuošalus iš įvairių medžiagų skiaučių. Gaminame ne tik papuošalus, bet įvairius aksesuarus: telefono įdėklus, rankinukus ir t.t.
Per rudens atostogas važiavome pasisemti idėjų į Žemaitijos kolegiją Telšiuose. Mus maloniai sutiko dėstytoja S. Udovičienė ir parodė kolegijos studentų darbus.
Būrelį lanko penktų – septintų klasių mergaitės. Mums patinka ruoštis, dalyvauti parodose.
Prieš Kalėdas Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijoje darysime parodą – pardavimą .

Kotryna Sasnauskaitė
Motiejaus Valančiaus gimnazijos 7b klasės mokinė