Paroda „Odos ir molio džiazas“

Vaikų literatūros skyriuje eksponuojami Telšių „Germanto“ progimnazijos neformalaus ugdymo 2016-17 mokslo metų veiklos 2a ir 3a klasės vaikų kūrybos darbai.

Šventiškai nuteikia oda dekoruotos vazos, ežiukai, papuošalai,  kiti įvairūs darbeliai iš keramikos ir odos. Mokinius su šiomis meno šakomis supažindina pedagogės Inga Kavaliūnienė ir Sonata Liaudanskienė, žadindamos ir puoselėdamos vaikų kūrybingumą, kartu su mokiniais norinčios, kad užsiėmimuose  vaikai jaustųsi tarsi kūrybinėse dirbtuvėse. Maloniai nustebina darbelių pateikimas ekspozicijoje. Grupė keramikinių ežiukų, pagamintų perskaičius Saliamono Paltanavičiaus knygą „Maži ežiuko sapnai“ eksponuojami su sentencijomis. Molio, odos aksesuarai įdomiai pateikti piešinių fone „Mados dirbtuvės“. Parodėlė sukuria gerą nuotaiką.

Rūta Savickienė