Nerimdaičių bendruomenė džiugiai paminėjo Kovo 11 – ąją

Kovo 11 – oji kiekvieno lietuvio širdyje išskirtinė data. Prieš 28-erius metus mūsų valstybė gavo vertingiausią šios dienos dovaną – buvo atkurta šalies nepriklausomybė. Pasirašytas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo aktas pažymėjo priespaudos, pažeminimo, kančių, karų epochos pabaigą ir nepriklausomos valstybės pradžią.

Kovo 11 dienos rytą Nerimdaičių miestelio bažnyčioje vyko Kovo 11 – osios – Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas. Prasidėjus šv. mišioms, parapijos klebonas Aloyzas Žygaitis visus susirinkusius miestelio gyventojus nuoširdžiai pasveikino su Lietuvos valstybės laisve. Po mišių minėjimas buvo tęsiamas  iškilmingai sugiedojus Lietuvos himną. Sveikinimo žodžius tarė Nevarėnų seniūnijos atstovas Darius Stasytis ir Nevarėnų kultūros centro direktorius Albinas Šmukšta. Apie šios dienos reikšmę Lietuvos valstybei kalbėjo istorijos mokytoja, vyr. bibliotekininkė Neringa Račkauskienė. Šventinę nuotaiką kūrė dainos, kurias atliko Nevarėnų kultūros centro vokalinis moterų ansamblis „Svaja“, vadovas Martynas Miliauskas. Renginio pabaigoje Nerimdaičių filialo „Bočiai“ pirmininkė Ona Račkauskienė Lietuvos valstybės atkūrimo 100 – mečio proga atminimo medaliais už nuopelnus Lietuvai apdovanojo Aneliją ir Antaną Kęsminus, Eleną Mažeikienę, Stanislavą Jonavičienę, istorijos mokytoją Neringą Račkauskienę ir Nevarėnų kultūros centro direktorių Albiną Šmukštą.

Ši diena svarbi kiekvienam Lietuvos gyventojui. Tad būkime pilietiški,  nuoširdžiai mylėkime ir kurkime savo Lietuvą.

Istorijos mokytoja, vyr. bibliotekininkė Neringa Račkauskienė