Kviečiame į nuotolines tiesiogines transliacijas "Viešosios paslaugos internetu kiekvienam"

Kviečiame į nuotolines tiesiogines transliacijas

Kviečiame 2020 m. sausio 15, 16 ir 21 dienomis nuo 11 iki 12 val. Telšių Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose į nemokamas skaitmeninio raštingumo nuotolines tiesiogines transliacijas „VIEŠOSIOS PASLAUGOS INTERNETU KIEKVIENAM“ – kviečiame stebėti ir daugiau sužinoti apie elektroninio deklaravimo, Sodros, sveikatos priežiūros, registravimosi pas gydytoją bei gydymo istorijos peržiūra, e. valdžios paslaugos.
o sausio 15 d. pristatomos Sodros e. paslaugos;
o sausio 16 d. E. pristatymo paslaugos;
o sausio 21 d. išmanusis E. Ignitis.
Įgyvendinamas projektas „Prisijungusi Lietuva, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“, finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis. #PrisijungusiLietuva