LRT konkursas „Piešiu pasaką“

Sausio 23 dieną prasidėjo LRT rengiamas vaikų piešinių konkursas . „Piešiu pasaką“ – tai žaismingos varžytuvės, vykstančios visą mėnesį, kuriomis siekiama skatinti vaikų susidomėjimą knygomis, populiarinti skaitymą kaip laisvalaikio pomėgį. Ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikai kviečiami ant popieriaus nupiešti savo mėgstamą ar įsivaizduojamą pasaką.

Šių metų vasario 05 dieną vaikučiai atskubėjo į Kuršų biblioteką piešti pasaką. Prisiminę skaitytas pasakas ir pasitelkę savo vaizduotę vaikai kibo piešti pasakos herojų. Popietėje dalyvavę sakė, kad šis konkursas jiems buvo įdomus ir tokiame piešimo konkurse mielai dalyvautų ir kitais metais. Buvo smagu kartu piešti. Visi piešinukai bus išsiųsti į LRT. Popietės dalyviams buvo įteiktos atminimo dovanėlės.

Atrinkti darbai taps LRT RADIJO laidos „Vakaro pasaka“ garso įrašų, skelbiamų LRT mediatekoje, iliustracijomis. O gal ir mūsų piešta pasaka bus tarp nugalėtojų?

Vyr. bibliotekininkė Jadvyga Jakienė