Lietuvių kalbos dienos 2021

Giesmė apie GediminąTelšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius ir Mokymo centras Facebook paskyroje surengė keturis nuotolinius Lietuvių kalbos dienoms skirtus nuotolinius užsiėmimus. Jie vyko vasario 15 – kovo 15 dienomis. Tai viktorina „Kalbos margumynai“, kryžiažodis „Žodžių labirintai“, žaidimas „Rask dešimt lietuvių kalbos terminų“ ir dar viena viktorina „Moki žodį – žinai kelią“.

Džiaugiamės vaikų aktyvumu. Pirmieji, atsiuntę teisingus atsakymus, apdovanoti bibliotekos prizais – knygomis. Sveikiname laimėtojus:

Kamilei Žičkutei skirta Ignės Zarambaitės knyga „Stebuklingi senelio batai“ (viktorina „Kalbos margumynai“);

Karolinai Sabutytei ir Ernestai Žeimytei – Balio Sruogos kūrinys „Giesmė apie Gediminą“ (kryžiažodis „Žodžių labirintai“);

Ernestai Žeimytei ir Džiugintai Jonaitytei – Lino Bitvinsko knyga „Kodėl miške švilpauti negalima“ (žaidimas „Rask dešimt lietuvių kalbos terminų“);

Ugnei Kungytei – Pauliaus Norvilos knyga „Strykt pastrykt“ (viktorina „Moki žodį – žinai kelią“).

Dėkojame visiems vaikams (ir ne tik), susidomėjusiems, siuntusiems atsakymus.

Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos inf.