V. ZABLOCKIS PRISTATĖ KNYGĄ „ĮRODYK MAN...“

Bibliotekoje Lietuvos menų ir mokslo asociacijos „Vydūno šviesa" įkūrėjas ir prezidentas, visuomenininkas, lektorius, rašytojas, poetas, metafizikos dr. Vilimantas Zablockis pristatė 27 metus rašytą knygą „Įrodyk man...“ Edgaro Keisio ir Vilhelmo Storosto Vydūno dvasinės išminties pasekėjas žavisi JAV astronauto Edgaro Mitčelo ir kitų mokslininkų darbais. Domisi Tamsiosios materijos ir Tamsiosios energijos tyrimais, klimato kaita, gyvybės ir harmonijos išsaugojimu Žemės planetoje. Jo straipsniai metafizikos tema spausdinami interneto tinklalapiuose, spaudoje, moksliniai pranešimai pateikiami konferencijų medžiagoje.

Knygos autorius, vadovaudamasis savo asmenine ir mokslininko bei rašytojo patirtimi, išsamiai aprašo įvykius, kurie remiasi patikrintomis tiesomis ir suteikia įžvalgų ateičiai. Pastaruoju metu ypač pastebimas didžiulis susidomėjimas žmogaus kilme, anapusine egzistencija jam esant gyvam ir po mirties. Per ilgus metus įgijęs daug patirties, rašytojas ir toliau tyrinėja žmonijos bei Žemės gyvasties keliones link Aukštesnės sąmonės lygmens.

Daugiau nuotraukų: