UŽSIĖMIMAI „PAŽINTI PER DAILĘ“

Liepos 7 d. bibliotekos Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyriuje prasidėjo dailės užsiėmimai „PAŽINTI PER DAILĘ“. Vaikų laukia įdomios kelionės po šalis su dailininke Asta Šimkevičiene.
Pirmiausia visi draugiškai sukūrė kelionių personažą ir sugalvojo jam vardą – KNOBVABA. Liko išsirinkti šalį – dailininkė Asta šįkart pasiūlė keliauti į Italiją! Puiku, nes ten... skaniausios picos. O čia ir liejosi piešiniuose norai, kokios picos kiekvienas norėtų paragauti. Jų buvo įvairiausių: su rožiniu šokoladu, vyšniomis, netgi su dangaus gabaliukais, auksinė, jūreiviška...
Iki kūrybinių susitikimų kitose šalyse!
Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos projektą „Biblioteka: išlaisvink kūrybiškumą ir tapk kūrėju“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Telšių rajono savivaldybė.