SUKŪRĖME ATVIRUKĄ PAGAL PASIRINKTĄ KNYGĄ

Liepos 8 d. kvietėme į bibliotekos Inovacijų ir mokymo centrą sukurti kažką ypatingo. Pavyko!

Ugnė, Dominyka, Ieva, Jaunius, Alija, Greta ir Milda dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Atvirukas pagal pasirinktą knygą“. Pirmiausia edukatorė Erika Bytautienė priminė, kad visą vasarą vyksta skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“, tad paragino užsiregistruoti ir dalyvauti, supažindino, kokios yra skaitymo užduotys ir prizai.

Būtent iš rekomenduojamų perskaityti vasaros iššūkio knygų vaikai pasirinko vieną ir rankiniu skeneriu, kaip fotoaparatu, skenavo leidinių viršelius, tekstus, piešinius. Gautus vaizdus-nuotraukas kiekvienas įkėlė į kompiuterį. Naudodamiesi kompiuterinės grafikos kūrimo programa PAINT, sujungdami vaizdus ir tekstus, visi kūrė atvirukus.

Išspausdinti atvirukai nudžiugino: įdomūs, spalvingi, o svarbiausia – pačių vaikų sukurti! Kai kurie jau pasakė, kam juos padovanos.