NACIONALINIS VAIKŲ LITERATŪROS KONKURSAS

Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“, bendradarbiaudamas su Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriumi bei Lietuvos rašytojų sąjunga, skelbia dešimtąjį Nacionalinį vaikų literatūros konkursą 2022.

Konkurso tikslai – duoti postūmį lietuvių vaikų literatūros raidai, paskatinti rašytojų ir dailininkų bendradarbiavimą, paskatinti debiutuoti naujus talentus; atnaujinti visų tipų vaikų bibliotekų fondus; remti bibliotekėlių atsiradimą darželiuose, vaikų ligoninėse, bendruomenėse ir t.t.; aktyvinti ir skatinti mažamečių vaikų domėjimąsi literatūra, norą skaityti.

Konkursui rankraščius galima teikti iki 2022 m. gruodžio 15 d.

Daugiau apie Konkursą ir jo Nuostatus galite rasti paspaudę nuorodą: