BIBLIOTEKOS DARBUOTOJŲ IŠVYKA Į KURŠĖNUS

Rugsėjo 28-oji ypač turininga mums, Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos darbuotojams: apsilankėme puikiai rekonstruotoje Šiaulių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje Kuršėnuose, pasidalijome darbo patirtimi. Dėkojame mus svetingai priėmusiems direktorės pavaduotojui Almantui Šlivinskui ir Aptarnavimo skyriaus vedėjai Jonetai Filinskei. Šiuolaikiškai įrengtos erdvės dirbti ir pailsėti, erdvios dokumentų ir periodikos saugyklos, šiuolaikinės skaityklos vaikams ir suaugusiesiems, parodų bei renginių erdvė su multimedijos įranga. Ir, žinoma, įvairios veiklos! Sėkmės, kolegos!
Dar apsilankėme Kuršėnų dvare. Tai vienintelis vertingiausias medinės dvarų architektūros palikimas Šiaulių rajone.

Daugiau nuotraukų: