PRASIDEDA SUAUGUSIŲJŲ MOKYMOSI SAVAITĖ

Lapkričio 21–25 d. – Suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi siluetai“!
KVIEČIAME Į BIBLIOTEKĄ PIRMADIENĮ 17 VAL.: parodų „Kūrėjas Jonas Mekas: asmenybė ir kūryba“, „Telšių įstaigų suaugusiųjų mokymo(si) akimirkos“ pristatymas.
Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija 23-iąjį kartą kviečia švietimo, kultūros ir meno, verslo įstaigas, institucijas, organizacijas ir visus suaugusiuosius mėgautis gyvenimu ir mokymusi.
Šių metų Mokymosi savaitės idėją įkvėpė avangardinio kino kūrėjo Jono Meko mintys apie prasmės ieškojimą kasdieniuose, paprastuose dalykuose, apie mokymąsi – kasdienybės prasmę.
Iš J. Meko mąstymų gelmės gimė vaizdinys: mokymosi siluetai. Jokia paslaptis, kad mokymosi, savęs pažinimo, būties prasmės ieškojimo kelias ne visada būna aiškus, primena tamsoje ar migloje dunksančio daikto kontūrus… Kad mintys ir patirtys, ne visuomet iš karto apčiuopiamos, vėliau atsispindi tolimesniuose žmogaus gyvenimo įvykiuose… Taip kilo mintis pakviesti Lietuvos suaugusiuosius ir jų mokytojus į susitikimą – gyvenimo ir mokymosi siluetų paiešką.