PROJEKTO „MES ESAME SKIRTINGI, BET TUO PAČIU IR VIENINGI“ FOTOPARODA

Gruodžio 7 d. bibliotekoje atidaryta Telšių rajono ikimokyklinių įstaigų kūrybinių idėjų projekto „Mes esame skirtingi, bet tuo pačiu ir vieningi“ fotografijų paroda.
Telšių rajono ikimokyklinių įstaigų vadovo būrelio organizuoto projekto tikslas buvo skatinti ikimokyklinių įstaigų tarpusavio bendradarbiavimą, ieškant naujų, originalių kūrybinių idėjų vaikų gebėjimams ugdyti, atskleidžiant savo įstaigos savitumą.
Projekto metu organizuotos įvairiausios veiklos, o jų metu užfiksuotos vaikų emocijos eksponuojamos parodoje.
Nuotraukose – besišypsantys vaikai iš Telšių lopšelių-darželių „Nykštukas“, „Eglutė“, „Mastis“, „Žemaitukas“, „Berželis“, „Saulutė“, „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“, Buožėnų mokyklos-daugiafunkcio centro, Ubiškės daugiafunkcio centro.
Fotografijų parodos atidarymą organizavo Telšių lopšelis-darželis „Nykštukas“. Skambėjo „nykštukiečių“ dainelė, sveikinimo žodžiai ir apdovanojimai, vaikai buvo pakviesti į meduolio dekoravimo edukaciją.
Kviečiame į parodą bibliotekoje!
Loretos Gedeikienės nuotraukos

Daugiau nuotraukų: