„GERMANTO“ PROGIMNAZIJOJE – KNYGŲ PRISTATYMO KONKURSAS

Sausio 24-osios popietę Telšių „Germanto“ progimnazijoje vyko knygų pristatymo konkursas „Augu su knyga“, į kurį buvo pakviestos ir bibliotekos darbuotojos. Pristatyti knygeles, pasiklausyti konkurso dalyvių pasakojimų į mokyklos biblioteką sugužėjo būrelis 1–4 klasių mokinių.

Mokyklos bibliotekos vedėja Sigita Vilčinskienė mokinius supažindino su aktyviais progimnazijos skaitytojais ir patarė: perskaityta knyga augina ir vaikus, ir suaugusiuosius, tad kuo daugiau skaitykime!

Konkursas, vedamas mokytojos Ingos Kavaliūnienės, prasidėjo! Mokiniai pristatė savo pačią gražiausią, keisčiausią, juokingiausią, šiurpiausią skaitytą knygą.

Po kūrybiškų, nuotaikingų knygų pristatymų Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriaus vedėja Monika Lukoševičienė paskelbė nugalėtojus, kurie atstovaus „Germanto“ progimnazijai Telšių rajono knygų pristatymo konkurse viešojoje bibliotekoje sausio 31 d.

Sveikiname:

1 b klasės mokinius Gabiją ir Nojų (M. Marcinkevičius „Atvirkštukai“);

2 a klasės mokinius Gabiją, Danielę, Augustą, Ulą, Ignių (E. Mieželaitis „Zuikis Puikis“);

4 a klasės mokinę Ivetą (Barbara O Conor „Noras“).

Mažieji skaitytojai suprato, kad su Knyga augti verta!