ATVIRUKO GIMIMAS

Jei pagalvojate, kad, neturėdami pakankamai piešimo, kūrybos įgūdžių, nesukursite nieko įdomaus bei originalaus, galinčio pradžiuginti save ar artimą žmogų, – labai klystate. Užsiėmimo metu įsitikinsite, kad tinkamai parinktos priemonės, technika bei nuoširdus noras daro stebuklus. Tikimės, kad dalyvavimas kūrybinėse dirbtuvėse ne tik padės atsakyti į klausimus: kaip sukurti unikalią miniatiūrą, kokiu būdu paversti ją atviruku?, bet ir pakvies kitiems ieškojimams bei suteiks puokštę gerų emocijų.

Labai kviečiame edukacijas jau išbandžiusius ir naujus dalyvius, visus tuos, kurie seniai norėjo prisiliesti prie kūrybinės saviraiškos, bet vis pritrūkdavo laiko ar drąsos.

Dailės raiškos užsiėmimo metu: sukursite keletą miniatiūrų; išbandysite įdomią techniką; sukursite unikalų atviruką; turiningai praleisite popietę.

P. S. Piešimo gebėjimai bei įgūdžiai nėra būtini.

Priemonėmis kūrybai būsite aprūpinti. Registracija būtina. Dalyvio mokestis 1 euras.