TARPTAUTINĖS VAIKŲ KNYGOS DIENOS PROGA – SVEČIAI BIBLIOTEKOJE

Balandžio 2-oji – žymiojo danų pasakų kūrėjo Hanso Christiano Anderseno gimimo diena. Nuo 1967 m. pasaulyje ji minima ir kaip Tarptautinė vaikų knygos diena, kurios tikslas – įkvėpti skaitymo meilę bei atkreipti dėmesį į vaikų knygas. Lietuvoje šią dieną imta minėti nuo 1993 m.

Bibliotekos Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyrius su džiaugsmu prisideda prie gražios iniciatyvos. Balandžio 3 d. į biblioteką atvyko Telšių „Kranto“ progimnazijos 3a klasės dailės būrelio mokiniai, lydimi dailės mokytojos Jolantos Bieliauskienės. Šios dienos pasirinkta tema – „Nupiešk knygai viršelį“, užsiėmimą vedė Telšių meno mokyklos Dailės skyriaus mokytoja Vaida Žernienė.

Vaikai noriai kibo į darbą: kiekvienas piešė savo įsivaizduojamos knygos viršelį. Emocijų, išmonės, kruopštaus darbo bei išradingumo tikrai netrūko!

Už gražią bendrystę Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyrius nuoširdžiai dėkoja Telšių meno mokyklos Dailės skyriaus mokytojai Vaidai Žernienei.