MANO ĮSIMINTINIAUSIA KNYGA. ŽYGIMANTAS LAURINAVIČIUS

ŽYGIMANTAS LAURINAVIČIUS, Telšių „Kranto“ progimnazijos 3b klasės mokinys

John Flanagan (Džonas Flanaganas) „ŽVALGO MOKINYS“. „Ąžuolo lapas“

Tarptautinis bestseleris, įvertintas skaitytojų visame pasaulyje

„Knyga labai įdomi, kupina nuotykių ir įtampos! Mus moko, kad visada reikia siekti savo tikslų.

Rekomenduoju perskaityti visiems – ir mergaitėms, ir berniukams!“

„Žvalgas prie savęs nešiojasi dviejų tuzinų žmonių gyvybes“, – bylojo aralueniečių posakis. Miškinių taiklumas buvo apipintas legendomis, o pilnoje strėlinėje būdavo dvidešimt keturios strėlės.

Kol žvalgo mokinys Vilis su Evanlina ieško būdų pasprukti iš nesvetingos Skandijos ir grįžti namo, jų tyko nauji pavojai. Į šiaurę pamažu traukia negailestingųjų temudžajų kariuomenė. Nuožmūs klajokliai siekia naujų žemių – užgrobę Skandiją, jie gviešis Aralueno. Skandai atsilaikytų tik priėmę amžinų savo priešų aralueniečių pagalbą. Netikėta sąjunga galėtų išgelbėti abi karalystes. Legendinis žvalgas Holtas išmano, kaip kovoti su atėjūnais iš rytų. Jo mokiniui Viliui irgi reikės parodyti sumanumą...