PAŽINTIS SU AKVARELE

„Akvarelėje glūdi subtilumas, ramybė, paprastumas, atskleisti tyliu menininko minties prasiveržimu, vandens lašais ir teptuko brūkštelėjimais. Čia mažiau gali būti daugiausia. Akvarelė dailėje yra tas pats, kas pjesė dramoje, gestai muzikoje, haiku literatūroje “ (Hans Tyrrestrup „Baltijos tiltai. Tarptautinė akvarelės bienalė“)

Bibliotekos Inovacijų ir mokymo centre vyko edukatorės Aušros vedami dailės raiškos užsiėmimai suaugusiesiems, skirti pažinčiai su akvarele. Kūrybinių susitikimų dalyviai išbandė būdus, kaip galima vandeniniais dažais užlieti popieriaus plokštumą, iš vienos spalvos pereiti į kitą, džiaugėsi permirkusiame lape besiskleidžiančių spalvų žaidimais bei mokėsi juos suvaldyti. Keletas užsiėmimų buvo skirti gėlių vaizdavimui, o balandžio 19, 21 ir 28 dienų kūrybinės popietės bus dedikuotos medžiams.

Kas nespėjote prisijungti prie akvarelės gerbėjų būrelio, maloniai kviečiame į planuojamus užsiėmimus, kurių metu bičiuliausimės su minkšta pastele. Sekite informaciją.