MANO ĮSIMINTINIAUSIA KNYGA. ANDRIEJUS SABALIAUSKAS

ANDRIEJUS SABALIAUSKAS, Kanauninkas relig. m. mgr., teol. lic.

Popiežius Pranciškus, Austenas Ivereighas NESILIAUKIME SVAJOJĘ

Tokia reikalinga knyga šių dienų visuomenėje – popiežiaus Pranciškaus kvietimas nenustoti svajoti. Knyga kupina vilties ir padrąsinimo ieškoti perspektyvos visą gyvenimą, visuose gyvenimo etapuose.

Pasirinkusieji skaityti šią knygą, kurią galima rasti Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje, patirs skaitymo, lengvos ir skvarbios minties polėkį, dvasios atgaivą. Šiandienos pasaulis yra nutolęs nuo džiugesio ir mokėjimo džiaugtis mažais dalykais.

Knyga, kurią nuoširdžiai rekomenduoju perskaityti, moko būtent to. Žmogus sutvertas ne vien tik darbui, galvojimui, strategavimui, bet ir svajojimui. Linkiu gero laiko su knyga, kuri kviečia mus kiekvieną iš naujo išmokti svajoti ir nenustoti tai daryti bet kuriame gyvenimo etape.