PROJEKTO „RAUDONA LIEKA“ TAPYBOS DARBŲ PARODA

Projektas „RAUDONA LIEKA“ vykdomas nuo 2015 metų. Tikslas – atkreipti dėmesį į šiaurės Lietuvos „plytų mūrą“ miesteliuose ir jų prieigose. Pradėjus idėjos įgyvendinimą privačiomis bei bendraminčių lėšomis, projekto veiklos pritraukė partnerių grupę ir nacionalinį finansavimą.

2021 m. veiklos vyko Lygumuose. Pagrindinė tikslinė grupė – Šiaulių miesto dailininkai: Birutė Kuicienė-Bitė, Nijolė Sitonytė, Vaiva Kovėraitė-Trumpė, Kazys  Bimba, Ramūnas Dagys, Vaidotas Janulis.

VGTU profesorius dr. Remigijus Venckus pristatė menotyrinės apžvalgos ciklą „Raudona lieka“.

2022 m. kūrybinių dirbtuvių dalyviai – dailininkai ir mėgėjai: Danutė Čivienė, Nijolė Bartkevičienė, Elvyra Garbačauskienė, Jolita Šliavinskienė, Virginija Taujanskienė, Aldona Joniškienė, Lina Vasilenko, Jūratė Rekašienė, Irena Kotlerytė-Dauginienė, Jolanta Užkuraitienė, Nijolė Beresnaitė, Dalia Aleknė, Julija Dauginienė, Virginija Bakutienė, Marijana Četyrkina, Audronė Grigorjevienė, Amelija Leliukaitė, Ugnė Pranskūnaitė, Rimantas Dauginas.

VšĮ MTD „ARASAI“ direktorė, nacionalinio projekto „Raudona lieka“ (nuo 2015 m.) vadovė Izolda Žagrakalienė

Paroda bus eksponuojama iki birželio 15 d.