SVEIKINAME TELŠIŠKIUS POETUS GVIDĄ LATAKĄ IR STEPONĄ ALGIRDĄ DAČKEVIČIŲ, APDOVANOTUS LITERATŪRINĖMIS PREMIJOMIS!

Poetui, dailininkui, medalininkui Gvidui Latakui skirta Dionizo Poškos literatūrinė premija už naujausią poezijos rinkinį „Salos“. Premija skiriama konkurso būdu už geriausią pernai išleistą lietuviškos poezijos knygą, kurioje atspindimi etniniai motyvai, lietuviškos tradicijos ir istorinė tautos atmintis.

Poetui, laikraščio „Kalvotoji Žemaitija“ redaktoriui Steponui Algirdui Dačkevičiui skirta Salomėjos Nėries literatūrinė premija už naujausią eilėraščių rinktinę „Skruzdėlynas po šaukštu“. Premija skiriama už lyrizmą, poetės S. Nėries poezijos tęstinumą. Poeto kūryba išsiskiria kaimo ir gamtos būvio perteikimu, bandymu kitaip pažvelgti į kasdienybę.

Abi knygas 2022 m. išleido asociacija „Slinktys“.

Plačiau apie apdovanotuosius: