MANO ĮSIMINTINIAUSIA KNYGA. ALINA GINTALIENĖ

ALINA GINTALIENĖ, Telšių kultūros centro režisierė

ANSELM GRÜN „50 ANGELŲ METAMS“. ĮKVĖPIMŲ KNYGA

Nuo vaikystės žinome: Dievas kiekvienam siunčia angelus, kad mus apsaugotų. Daugelis angelais sargais jau nebetiki... Bet jei važiuoja automobiliu ir per plauką išvengia nelaimingo atsitikimo, pradeda galvoti, kad tą akimirką šalia jo buvo angelas.

50 angelų – tarsi mūsų palydovai gyvenime. Jie mumyse nori sujudinti tai, apie ką kasdien bėgdami pamirštame.

Kiekvienas iš mūsų metus pasitinka su viltimis, kad bus kitaip, bus geriau... O, pasirodo, ta mūsų gerovė priklauso nuo mūsų pačių ir, žinoma, angelų! Mes patys sau renkamės angelus.

Šią knygą atradau prieš devynerius metus, mirus mamai. Būtent Gedėjimo angelas padėjo ištverti netekties skausmą ir susitaikyti, padėjo atrasti naują ryšį su mirusiaisiais, kurie tampa mūsų vidiniais palydovais.

Knyga, turinti 50 angelų, padės kiekvienam atrasti savąjį ir ne vieną... Angelų vedami, eisime margu savo gyvenimo keliu.