DAILĖS RAIŠKOS UŽSIĖMIMAI BIRŽELIO MĖNESĮ

Dailės raiškos užsiėmimai, vykstantys trečiadienio ir penktadienio popietėmis bibliotekos Inovacijų ir mokymo centre, suaugusiesiems suteikia galimybę išbandyti naujus saviraiškos būdus ar pagilinti jau turimas žinias. Nuostaba, pažadintas smalsumas ir atradimo džiaugsmas – palydovai, atsirandantys šalia žmogaus, kai jis prisiliečia prie kūrybos. Šie palydovai dažną skatina pakartoti išbandytą patirtį, vis labiau įsitraukti į dailės raiškos magiją, su bendraminčiais vėl ir vėl susitikti edukatorės Aušros vedamuose užsiėmimuose.

Paskutinis pavasario mėnuo buvo skirtas draugystei su minkštos pastelės technika.

Dalijamės užfiksuotais kūrybiniais dalyvių bandymais.

Birželio 7, 9 ir 14 d. 14 val. kviečiame į dailės raiškos užsiėmimus suaugusiesiems, kurių metu prisiliesime prie skirtingų technikų, jas jungsime, žaisime, ieškodami savitos išraiškos. Maloniai kviečiame ne kartą užsiėmimuose buvusius ir naujus dalyvius – visus tuos, kuriems nesvetimas noras ieškoti ir atrasti.

Priemonėmis kūrybai būsite aprūpinti. Dalyvio mokestis 3 eurai.