VASARA SU KNYGA 2023!

Birželio 1 d. – rugpjūčio 31 d. kviečiame dalyvauti „Skaitymo iššūkyje“ VASARA SU KNYGA 2023! Penkios užduotys:

*PERSKAITYK KNYGĄ, KURIOS PAVADINIME MINIMAS VIETOVARDIS

*PERSKAITYK KNYGĄ APIE LAISVĘ

*PERSKAITYK NEGROŽINĘ KNYGĄ

*PERSKAITYK KNYGĄ, KURI BUVO EKRANIZUOTA

*PERSKAITYK FANTASTINĘ KNYGĄ

Šios vasaros šūkis – SKAITYMAS TAU TINKA!

Dalyvių amžius nėra ribojamas.

Sutikus priimti iššūkį, reikės perskaityti penkias knygas nurodytomis temomis.

Vienas dalyvis iššūkyje gali registruotis vieną kartą.

Dalyviai, norintys dalyvauti varžytuvėse, gali registruotis artimiausioje bibliotekoje arba savarankiškai www.vasarasuknyga.lt interneto tinklalapyje.

Dalyviai, užsiregistravę interneto svetainėje, įvykdytas užduotis registruos savarankiškai pildydami dalyvio kortelę interneto svetainėje www.vasarasuknyga.lt, kurioje įrašys perskaitytų knygų autorius ir pavadinimus bei įvertins knygas.

Dalyviai, kurie negali užsiregistruoti savarankiškai, jiems padeda artimiausios bibliotekos bibliotekininkas. Bibliotekininkas užregistruoja dalyvį svetainėje www.vasarasuknyga.lt, vėliau padeda prisijungti ir užregistruoti pagal užduotis perskaitytas knygas (knygos autorių, pavadinimą).

Negalią, dėl kurios nepavyksta skaityti knygas įprastu formatu, turintys dalyviai kviečiami registruotis ir naudotis virtualios bibliotekos „ELVIS“ paslaugomis.

Visi dalyviai, sėkmingai įveikę visas skaitymo užduotis ir gavę patvirtinimą el. paštu, dalyvauja loterijoje.

Skaitymo iššūkio metu bus apdovanotos ir bibliotekos, kurių skaitytojai buvo aktyviausi skaitymo iššūkyje.

Daugiau informacijos: www.vasarasuknyga.lt

#MetaiSuKnyga #VasaraSuKnyga #MesSkaitom #SkaitymasTauTinka