ATVYKO STOVYKLAUTOJAI IŠ ŽEMAIČIŲ KAIMO MUZIEJAUS

Liepos 27 d. bibliotekoje sulaukėme būrio vaikų iš stovyklos „Vasaros atostogos Žemaičių kaimo muziejuje“.

Vasarotojai atvyko lydimi stovyklos vadovių Rimos Servienės ir Dianos Bumblauskienės.

Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyriuje vaikai su vadovėmis pasinėrė į jau labai pamėgtą spalvų ir kūrybos edukaciją „Spalvotos kopos“. Tai ypatinga, išskirtinė kūrybinė veikla, kurios metu vaikų saviraiška beribė, jie atsipalaiduoja ir pasineria į spalvų terapiją.

Edukaciją vedė skyriaus vedėja Monika Lukoševičienė, užsiėmimo tema – „Mano svajonių pasaulis“. Papuošdami vasariškais žiedais, lapeliais, vaikai kūrė paveikslėlius, o vėliau kiekvienas apie savo kūrybą mielai papasakojo draugams.

Dėkojame už kartu smagiai praleistą laiką ir linkime gražios likusios vasaros!