BIBLIOTEKOS DARBUOTOJŲ SUSIRINKIMAS

Rugsėjo 27 d. vyko Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos darbuotojų pasitarimas.

Pasaulinės turizmo dienos, kuri švenčiama siekiant visame pasaulyje paskatinti turizmo plėtrą, užmegzti kultūrinius ryšius, proga bibliotekoje apsilankęs Žemaitijos turizmo informacijos centro direktorius Egidijus Vaškelevičius papasakojo apie sėkmingą savo vadovaujamos įmonės veiklą ir palinkėjo kultūros įstaigoms toliau turiningai bendradarbiauti.

Bibliotekininkai direktoriui įteikė originalią dovaną – 3D spausdintuvu bibliotekoje pagamintą meškutę turizmo centro Meškučių muziejui.

Kadangi susirinkime negalėjo dalyvauti Telšių rajono savivaldybės administracijos Finansų skyriaus vedėja Regina Radimonienė, apie Telšių rajono savivaldybės dalyvaujamąjį biudžetą, gyventojų iniciatyvų projektų idėjas miestui ir rajonui, gyventojų apklausų apibendrinimą dalyvaujant rajono bibliotekų darbuotojams, informavo Telšių švietimo centro metodininkė Nijolė Vaičekauskė.

Bibliotekos vadovė Vida Urnikienė supažindino su nauja Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos iniciatyva „Kompetencijų biblioteka“, jos tikslais bei uždaviniais. Prisiminti įspūdžiai iš Šakių viešojoje bibliotekoje vykusio Lietuvos bibliotekininkų draugijos (LBD) skyrių pirmininkų ir Lietuvos bibliotekininkų draugijos Tarybos narių susirinkimo bei XXII Žemaitijos/Vakarų Lietuvos bibliotekininkų sąskrydžio.

Aptarti einamieji bibliotekos veiklos reikalai, darbo sukakčių progomis pasveikinti keli kolegos.