MIRKT ORIENTACINIS ŽYGIS „TAIGI VISKĄ ŽINAU“

Spalio 21 d. Pasaulinė medijų ir informacinio raštingumo savaitė Telšių Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje sėkmingai prasidėjo ORIENTACINIU ŽYGIU „TAIGI VISKĄ ŽINAU“! Šiandien jis vyko daugelyje Lietuvos bibliotekų.

Kiekvienas dalyvis turėjo aplankyti dešimt miesto objektų, rasti reikalingus raktažodžius ir atsakyti į paruoštus medijų ir informacinio raštingumo klausimus.

Dėkojame ryžtingiausiems, blogo oro nepabūgusiems telšiškiams žygeiviams: Linai ir Andriui Servoms, Domui Bytautui, Emiliui Norkui, kolegei bibliotekininkei Monikai Lukoševičienei.

Už sėkmingai įveiktą žygio maršrutą dalyviai gavo „Go3 Lietuva“ televizijos įsteigtą dovaną – galimybę net visą mėnesį žiūrėti kokybiškiausią turinį bet kokiame ekrane ir bet kokiu metu; telekomunikacijų bendrovės „Telia Lietuva“ įsteigtų prizų – javainių batonėlių!

Pasaulinės medijų ir informacinio raštingumo savaitės globėja – Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija, koordinatorė – Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka. Savaitę finansuoja Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.

Organizatorės: Apskričių viešųjų bibliotekų asociacija, Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos kolegijų bibliotekų asociacija ir Lietuvos medicinos biblioteka.

Partneriai: Vytauto Didžiojo universitetas, nevyriausybinė organizacija „Meno avilys“, Baltijos skaitmeninio atsparumo tyrimų centras DIGIRES, naujienų agentūra „Media4change“, nevyriausybinė organizacija „Pilietinio atsparumo iniciatyva (CRI)“, Lietuvos asociacija „Gyvastis“, MB „iFuture investments“, Nacionalinis kraujo centras, improvizacijos teatras „Impro241“, asociacija „Vietos bendruomenių žurnalistų tinklas“.

Rėmėjai: elektroninių knygų knygynas „Antanukas“, „Go3“ televizija, žurnalas „National Geographic Lietuva“, telekomunikacijų bendrovė „Telia“.

Informacinis rėmėjas – LRT.

KVIEČIAME spalio 24 d., antradienį, į mūsų biblioteką! 17 val. – MIRKT ir aišku: pokalbis apie finansus kartu su eksperte Asta Kliobiene iš MB „iFuture Investments“. Registracija į renginį:

#mirkt #mirktsavaitė #orientacinisžygis #taigiviskąžinau

Daugiau nuotraukų: