PIEŠINIŲ KONKURSAS „IŠDRĮSK SVAJOTI“

Pasaulinio Taikos plakato piešinių konkurso 2023–2024 m. tema – „IŠDRĮSKITE SVAJOTI“.

Lapkričio 21 d. Telšių Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje vyko šio konkurso telšiškių dalyvių apdovanojimo šventė, atidaryta jų kūrybos darbų paroda.

Piešinius pateikė 22 dalyviai, du piešiniai išsiųsti dalyvauti konkurso antrojo etapo atrankoje. Darbai atstovauja Telšių moterų LIONS ir Telšių LIONS klubams.

Sveikinimo žodžius konkurso dalyviams, jų mokytojams, tėveliams tarė Telšių moterų LIONS klubo prezidentė Rima Kolesinskienė ir Telšių LIONS klubo prezidentas Stanislovas Jucevičius, bibliotekos vadovė Vida Urnikienė, menininkė, bibliotekos edukatorė Aušra Sirutienė.

Šių metų nugalėtojai Telšių rajone yra Ugnė Limontaitė (12 m., Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija, mokytoja Rita Sadauskienė) ir Emilijus Juozapavičius (12 m., Telšių „Atžalyno“ progimnazija, mokytoja Ligita Kaziukonė).

Renginį dainomis papuošė Telšių kultūros centro dainavimo studija „Šaltinis“, vadovaujama Ernestos Dargužienės.

Vaikų piešinių paroda eksponuojama bibliotekos III aukšte. Kviečiame!