BIBLIOTEKOJE – AKCIJA „SENJORŲ DIENOS INTERNETE“

Lapkričio 21 ir 22 dienomis senjorai ir bibliotekos darbuotojai klausėsi tiesioginių internetinių transliacijų iš Lietuvos nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos studijos. Temos: „Dirbtinio intelekto galimybės ir kasdienis taikymas“, „Kodėl jų nenaudojau iki šiol? Programėlės, kurios padeda kiekvieną dieną“.

O rytoj 11 val. dar bus transliuojamas pranešimas „Kaip nukenksminti netikras naujienas? Šiuolaikinio informacijos vartotojo gidas“. Kviečiame į biblioteką senjorus ir ne tik!

Jau penktąjį kartą asociacija Langas į ateitį organizuoja akciją „Senjorų dienos internete“ (lapkričio 20–23 d.), kuri kviečia senjorus domėtis interneto technologijų ir elektroninių paslaugų naujovėmis, mokytis kritiškai vertinti informaciją ir tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius.

#Senjorudienosinternete #Langasiateiti