KAIP KALĖDAS ŠVENČIA KITOSE ŠALYSE?

Saulėtą lapkričio 28-osios rytą į biblioteką atvyko Telšių „Kranto“ progimnazijos 8 a klasės mokiniai, lydimi mokytojų Dalios Galminienės ir Kristinos Prušinskienės.

Artėjant gražiausiai metų šventei, norime nors trumpai žvilgtelėti į kartais mums tolimas, tačiau labai įdomias kalėdines „virtuves“, tradicijas – juk kitose šalyse jos tikrai kitokios nei pas mus, taip pat prisiminti ir mūsų šalies papročius.

Bibliotekininkė Kristina Vaičiekauskienė mokiniams papasakojo apie Kalėdas įvairiose pasaulio šalyse: kaip švenčia kitur, kokios tradicijos, koks Kalėdų senelis ir kokie valgiai ruošiami šventiniam stalui.

Kolegė Aušra Ubartienė mokiniams papasakojo apie lietuvių tradicijas, šventes, papročius, kaip seniau žmonės švęsdavo Kūčias ir Kalėdas.

Jaunuoliai žaidė „Žiedą dalinu“ ir komandinį žaidimą – nešė kankorėžį.
Dėkojame už aktyvų dalyvavimą. Iki kitų susitikimų!