MANO ĮSIMINTINIAUSIA KNYGA. MONIKA LUKOŠEVIČIENĖ

MONIKA LUKOŠEVIČIENĖ, Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyriaus vedėja

EARTAS NAITINGEILAS „KEISČIAUSIA PASLAPTIS“

Tai  didžiausią populiarumą pelniusi Earto Naitingeilo knyga, kurios tiražas – daugiau kaip milijonas egzempliorių.

Knyga paskatino daugybę žmonių susimąstyti, ar jie gyvena tokį gyvenimą, kokio iš tikrųjų norėtų. Eartas Naitingeilas nebuvo vien „sėkmės“ teoretikas – viską, apie ką kalba, jis patyrė pats.

Ši knyga priverčia susimąstyti, ar tikrai visi žinome, ko iš tikrųjų gyvenime norime? Koks pagrindinis mūsų kiekvieno asmeninis tikslas? Ir ar viską padarome, kad jį pasiektume?

Knyga padeda atrasti gyvenimo grožį, nes pats tikriausias išminties požymis yra gebėjimas pamatyti stebuklą paprastuose dalykuose. Todėl visiems, norintiems suprasti save, savo tikslus ir kaip jų pasiekti, rekomenduoju perskaityti šią knygą.

Garantuoju: jei perskaitysite, nieko neprarasite, o laimėti galite visą gyvenimą.