„METAI SU KNYGA“ ŠIEMET SKELBĖ: SKAITYTI GERA!

Jaukumas ir gera savijauta žiemą bei sulaukus didžiausių metų švenčių tikriausiai neatsiejami nuo šilto kambario, minkšto pledo, puodelio kvapnaus garuojančio gėrimo ir puikios, įtraukiančios knygos. O jeigu dar šalimais smagiai spragsi židinio ugnelė... O jeigu dar kas nors skaito greta... Viso to bibliotekininkų vardu nuoširdžiai linki Lietuvos apskričių viešųjų bibliotekų asociacija, šiemet organizavusi skaitymo veiklas visoje Lietuvoje, įgyvendindama projektą „Metai su knyga“ – garsiojo skaitymo iššūkio „Vasara su knyga“ tęsinį. „Metai su knyga“ šiemet skelbė: skaityti gera!

Daugiau skaitykite: https://vasarasuknyga.lt/2023/12/07/metai-su-knyga-siemet-skelbe-skaityti-gera/?fbclid=IwAR0EKR_bkqLToP99MXbNdYEBLahUwU4Rk8eNdBsuYUZydxHfuxzGS63tlJo

Lietuvos apskričių viešųjų bibliotekų asociacijos informacija

#MetaiSuKnyga #skaitymas #skaitytigera