MANO ĮSIMINTINIAUSIA KNYGA. EDITA JONUŠIENĖ

EDITA JONUŠIENĖ, Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos Informacinių išteklių formavimo skyriaus vedėja

WM. PAUL YOUNG „TROBELĖ“. Knygoje tyrinėjamos meilės, netekties ir kaltės temos. Romano herojus, nepažįstamojo kvietimu atsidūręs apleistoje miško trobelėje, išgyvena įvairių patirčių. Pokalbiai apima daugybę klausimų, su kuriais žmonės grumiasi ne vieną šimtmetį. Kodėl mums tenka išgyventi skausmą ir netektis? Kodėl Dievas leidžia vešėti blogiui pasaulyje? Kodėl žlunga viltys? Kaip išmokti pasitikėti Dievu, jaučiant neapsakomą kančią? Knygos herojaus Makenzio surasti atsakymai priblokš ir galbūt pakeis jus taip, kaip pakeitė jį. Nors ir kaip sunku kartais būna, bet turbūt gyvenime nėra to, už ką nebūtų galima atleisti...

Rekomenduoju perskaityti šią knygą.