SAUSIO 13-OJI – LIETUVOS LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA

Sausio 13-oji – diena, kuri įrašyta mūsų šalies istorijoje. Norime kartu prisiminti ir pagerbti tuos, kurie kovojo už mūsų Laisvę.

Jau sausio 12 d. 8 val. kviečiame kiekvieną iš jūsų namuose, darbe, ar kur tik esate, dešimčiai minučių languose uždegti žvakutes vienybės ir atminimo ženklui, prisijungiant prie iniciatyvos ,,Pergalės šviesa". Tai bus maža, bet reikšminga šventė, kuri parodys mūsų susitelkimą ir atmintį.

O sausio 13-ąją:

16.30 val. Lietuvos šaulių sąjungos, Žemaitijos šaulių 8-osios rinktinės šaulių priesaika.

17 val. laukiame Jūsų Nepriklausomybės aikštėje, kur galėsite prisidėti prie ypatingo momento, skirto Laisvės gynėjams pagerbti. Atsineškite kartu žvakutę ir prisijunkite prie bendros giesmės, dalinkitės prisiminimais prie laužo. Kartu uždegsime šviesą, kuri tik parodys mūsų tautos tvirtumą ir pasiryžimą saugoti Laisvę.

18 val. kviečiame visus Telšių rajono gyventojus ir svečius į Šv. Antano Paduviečio katedrą, kur vyks Šv. Mišios Lietuvos Laisvės gynėjams atminti.

Prisijunkite prie šios ypatingos dienos ir parodykime, kad mes to niekada neužmiršime.

#Telsiai #Telsiu_savivaldybe #PergalėsŠviesa