BIBLIOTEKOS SVEČIAI IŠ MOSĖDŽIO GIMNAZIJOS

Sausio 12 d. Telšių Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje lankėsi Skuodo rajono Mosėdžio gimnazijos antrokai su mokytojomis Aldona Stončiuviene ir Raimonda Gervinskiene.

Inovacijų ir mokymo centre mūsų svečiai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „3D – originaliai, kūrybiškai, praktiškai“. Susipažino su 3D spausdinimo galimybėmis, išbandė projektavimo programą, modeliavo ir kūrybiškai apipavidalino asmeninį raktų pakabuką. Dalyvių darbai bus atspausdinti 3D spausdintuvu „Zortrax“.

Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyriuje vaikai susipažino su interaktyviu mokomuoju žaidimu „Knygos kelias“. Sužinojo, kaip knygos buvo gaminamos iki spausdinimo mašinos atsiradimo ir kaip jos atsidurdavo lentynoje, kai prasidėjo spausdinimo menas.

„Knygos kelias“ moksleivių žinias papildo įdomia istorine informacija bei faktais, kurių apie knygas nežino net kai kurie suaugusieji.

Susitikimą užbaigė spalvinimo edukacija, kurioje „Quiver“ programėle piešinukus „atgaivino“ 3D vaizdu.